Strona główna
Strona główna
o firmie
oferta
nasze osiągnięcia
portfolio
kontakt
A A A

O firmie

"BIPROWOD" Spółka z o.o. powstała 24 czerwca 1991 roku w wyniku prywatyzacji istniejącego od 1967 roku wrocławskiego oddziału przedsiębiorstwa BIPROWOD, z centralą w Warszawie.

 

Spółka rozpoczęła działalność 01.05.1992 r. w zakresie usług projektowo-badawczych, rozszerzając je stopniowo o doradztwo techniczne i inwestycyjne, ekspertyzy budowlane, opracowania specjalistyczne oraz działalność konsultingową.
Jesteśmy Biurem specjalizującym się w rozwiązywaniu problemów gospodarki wodnej i ściekowej. Projektujemy oczyszczalnie ścieków miejskich i przemysłowych, ujęcia i stacje uzdatniania wody oraz systemy zaopatrzenia w wodę i usuwania ścieków.


Nasze Biuro zatrudnia ok. 20 osób, stanowimy zgrany zespół, ceniący sobie ponad wszystko dobrą atmosferę pracy. Mamy w swoich szeregach wysoko wykwalifikowaną kadrę o dużym doświadczeniu zawodowym, zdobytym i pogłębianym w trakcie ponad 40-letniego istnienia firmy. Pracownicy posiadają uprawnienia projektowe i wykonawcze, z zakresu inżynierii sanitarnej, inżynierii ochrony środowiska, konstrukcji budowlanych, budownictwa wodnego.

 

Realizujemy zlecenia dla Inwestorów na terenie całej Polski. Nasi specjaliści projektowali obiekty gospodarki wodno-ściekowej między innymi: dla m. Wrocławia, Krosna, Sandomierza, Swarzędza i Raciborza.  a w ostatnich latach dla Poznania, Opola i Bydgoszczy. Mamy przez to swój udział w pozyskiwaniu dotacji z Unii Europejskiej na rzecz realizowanych przez  gminy inwestycji komunalnych i infrastrukturalnych.

 

 

 


Wyświetl większą mapę
webdesign by kontika.com
Copyright © 2010 www.biprowod.wroclaw.pl
powered by quick.cms